AstroPay Nedir?

Güvenle ödeme yapabileceğiniz sanal kredi kartı AstroPay hiç bir kişisel bilginiz görünmeden hızlıca ödeme yapmanızı sağlar. Binlerce web sitesinde ön ödemeli sanal kredi kartı, AstroPay Kart ile ödeme yapabilirsiniz.

AstroPay Nasıl Satın Alınır?

Ödemelerinizi hiç bu kadar güvenli yapmamıştınız
kişisel bilgileriniz görünmeden ve çalınmadan ödeme yapabilirsiniz,
AstroPay kart tamamen gizli ve güvenlidir.

Maksimum Güvenlik
Kredi kartı bilgileriniz internette çalınmasın. Sanal kredi kartı AstroPay ile internette güvenle ödeme yapabilirsiniz. Ön ödeme ile istediğiniz tutarda kart oluşturup güvenle kullanın.
AstroPay Kart
Maksimum Gizlilik
AstroPay kart oluşturmak için hiç bir kimlik veya kişisel bilgi paylaşmanıza gerek yok. Tamamen güvendesiniz, AstroPay size güvenli ve gizli ödeme altyapısı sağlayan yeni nesil sanal kredi kartıdır.

AstroPay Nasıl Kullanılır?

Ön ödemeli sanal kart olan AstroPay her kredi kartı gibi 16 numaradan oluşan kart numarasına sahiptir. CVC kodu ve son kullanma tarihi ile birlikte oluşturulan ve tarafınıza teslim edilen AstroPay kartınızı, banka kartı veya diğer sanal kartları kullandığınız gibi ödeme yapacağınız web sitesine girerek doğrudan kullanabilirsiniz.
Ödeme yapacağınız web sitesinde %100 güvenle kişisel bilgileriniz veya banka kredi kartı gerekmeden AstroPay kartınızı tanımladığınız bakiye kadar kullanabilirsiniz.
Astropay sorular

AstroPay Kart Hakkında

En Sık Sorulan Sorular
Kart nasıl satın alınır veya nasıl kullanılır? Sizin için merak ettiğiniz tüm soruları net bir şekilde cevaplamaya çalıştık.

AstroPay Kart Nedir?

Sanal kredi kartı olarak web sitelerinde ödeme yapmanıza yarar. Günümüz internetinde kredi kartı bilgileriniz veya kişisel bilgilerinizin çalınmasını istemediğiniz durumlarda, ön ödeme yaparak istediğiniz tutarda satın alıp kullanabileceğiniz AstroPay kartlar üretilebilmektedir. AstroPay tüm kredi kartları gibi 16 haneden oluşlan kart numarası, son kullanma tarihi ve cvc güvenlik koduna sahiptir.

AstroPay Kart Nasıl Alınır?

AstroPay kart satın alım işleminde doğrudan size Türkiye ekibimiz destek olmaktadır. Satın alım esnasında bilgi paylaşmanıza gerek kalmadan canlı destek hattımız veya WhatsApp numaramız üzerinden iletişime geçerek dolar veya türk lirası ile ödeme yaparak kart satın alabilirsiniz. Kart üretiminde alt limitimiz 15$'dır 15 dolar ve üzeri limite sahip kart satın alımı için iletişime geçebilirsiniz.

AstroPay Kart Nasıl Kullanılır?

Ödeme yapmak istediğiniz web sitesinde veya mobil uygulamada AstroPay ile ödeme yap seçeneği bulunmalıdır. AstroPay ile öde seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kartım var seçeneği seçilerek kullanılır. Gelen ekranda kart bilgilerinizi girerek ödemenizi %100 güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

AstroPay Kart Nerede Kullanılır?

Astropay ile binlerce web sitesinde ödeme yapabilirsiniz. Hem Türkiye hemde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan AstroPay, ödeme yaparken web sitesinde AstroPay seçeneği bulunan tüm web sitelerinde geçerlidir. Sizin için oluşturacağımız kart ile dilediğiniz ülkede ve web sitesinde ödeme yapabilirsiniz.

Bu süreçte AstroPay Turkey ekibimiz size Türkçe destek verecektir.

AstroPay Kart Güvenilir mi?

AstroPay olarak Türkiye'de hizmet vermeye başlayarak müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde sağlıyoruz. Uçtan uca güvenlik ve garantili gizlilik sağlıyoruz. Kart satın alım veya bozdurma işlemleriniz de kişisel bilgileriniz asla istenmez.